PRO VINAŘE - řízené kvašení moštů - MRKNĚTE

Logo
POTŘEBUJI SERVIS
PO - PÁ: 8:00 do 15:00 hod.
  1. Úvod
  2. NAŠE SLUŽBY
  3. PRODEJ | MONTÁŽ | SERVIS

PRODEJ | MONTÁŽ | SERVIS

GASTRO SERVIS BASLER zabezpečuje: 

  • prodej gastro zařízení, barového vybavení a chemie pro gastronomii
  • realizaci kompletních zakázek
  • montáž jednotlivých spotřebičů
  • servisní opravy - záruční i pozáruční
  • preventivní prohlídky a údržbu gastro zařízení
  • preventivní prohlídky a vyladění dávkovacích čerpadel u mycích zařízení

Realizace zakázek

Před vlastní montáží náš technik kontroluje stavební připravenost, všechna přípojná místa a stav instalací dle projektu. Následuje dodání a montáž zařízení, odzkoušení jednotlivých spotřebičů, předání potřebné dokumentace a revizní správy. Zaškolíme zodpovědné osoby a pracovníky. Jedná-li se o zapojení jednotlivého spotřebiče, ne v rámci investičního celku, postup je obdobný. Zajistíme dodání, umístění montáž, zaškolení a předání dokumentace včetně revizní správy.


Servisní opravy

Opravy zabezpečuje servisní technik na základě domluvy se zákazníkem co v nejkratší době od nahlášení. Jsme vybaveni potřebnou technikou k provedení kvalitního a rychlého zásahu. Zákazník má možnost také přinést drobné stolní spotřebiče k opravě přímo k nám.

Servisujeme námi dodávané značky RM Gastro, RedFox, Alba Hořovice, Rational, PizzaGroup, Promac, Dihr, Hendi, Abner,  Liebherr, Bertos, Convotherm, LaCIMBALI, Lotus, ale i mnoho dalších značek evropských výrobců gastro zařízení. Jsme schopni ve většině případů zabezpečit servis také na gastro zařízení dodané jinou firmou.


Preventivní periodické prohlídky

Účelem je odbornou údržbou prodloužit životnost a funkčnost všech gastro zařízení. Technici provádějí zejména regeneraci změkčovačů vody, aby se zabránilo poškození spotřebičů vodním kamenem, čistění a prohlídky kávovarů, konvektomatů, myček, kontrola hořáků u plynových spotřebičů, seřízení mechanických strojů (robot Alba RE). Při těchto návštěvách u Vás, Vám také technik ZDARMA poradí a případně zodpoví Vaše dotazy. Technik také zabezpečuje dodání mycích a oplachoých prostředků pro myčky nádobí a pod. Při každé výměně gastro-chemie překontroluje dávkování chemie a popřípadě seřídí dávkovací čerpadla.

 

ZE STARÉHO NOVÝ

KOMPLETNÍ REPASOVÁNÍ UNIVERZÁLNÍCH ROBOTŮ ALBA RE 22.

ALBA RE 22 LEGENDÁRNÍ ZAŘÍZENÍ S DLOUHOU ŽIVOTNOSTÍ.

KOMPLETNÍ INFO ZDE

 

Copyright © 2021 Gastro Servis Basler
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.